English Türkçe
HAKKIMIZDA

Firmamız; Kaplamalı Kapı, Lake Kapı, Membran Kapı, Amerikan Kapı, Laminant Kapı, Kapı Paneli, Kaplamalı Panel, Pvc Panel, Membran Panel, Ham Kasa, Sarma Kasa, PVC Membran Kasa, Pervaz, Çıta ve, Kaplama imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

2004 yılından günümüze tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ve ekonomik fiyattan asla taviz vermeden  bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir. 

Firmamız Ağaç işleri sanayi bölgesinde  yer almakta olup, sektörün ihtiyaçlarına uygun zengin  makine parkına sahiptir. 

Firmamız; farklı desen ve farklı özellikli malzemelerden imal edilen, ahşap kapı panellerinin imalatının yanında özel talep ve isteklere de cevap verebilecek kapasiteye sahip olarak çalışmaktadır.

Ahşap kapı panellerimizdeki kalite ve estetik, ev ve iş yerinize zerafet katacaktır. Mobilya ve dekorasyonsektörüne yönelik üretim yapmakta olup, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel çözümler sunmaktayız.

Misyonumuz ;

Modern yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde lider bir firma olarak, Ahşap Kapı Panelleri üretim sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi ürünü ve kaliteli hizmeti sunan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz ;

Ahşap Kapı Panelleri üretim sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak " Zafer "  isminin aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamaktır.